24.12.2009 01:22 - Аякс бие аматьори 14:1, Луис Суарес с 6 гола
Прочетен: 1219 Коментари: 0 Гласове:
0

image

Твенте и Ники Михайлов продължават на 1/4 финали след 3:0 над Хелмонд Спорт

Аякс унищожи аматьорския ВХК с 14:1 като гост в мач от 1/8 финалите за Купата на Холандия. До 33-ата минута резултатът бе 6:0 за фаворитите, а останалите осем попадения за Аякс бяха вкарани през второто полувреме. Звездата на отбора Луис Суарес реализира цели шест гола за звучния успех, а иначе Пантелич откри резултата в 18-ата минута и отново той бе точен за 0:2 в 24-ата. Айсати направи 0:3 в 26-ата, а в следващата минута Суарес вкара за 0:4. Пак Айсати и Суарес се разписаха в 30-ата и в 33-ата минута, за да стане резултатът 0:6, като Стел върна едно попадение за аматьорите малко преди края на полувремето. В 52-ата и в 59-ата минута Суарес наниза нови два гола за Аякс – 1:8, а в 60-ата Бош си вкара автогол за 1:9. Бакирчиоглу бе точен на два пъти в 67-ата и в 83-ата минута – 1:11, за да дойде време и на Де Зеув да отбележи за 1:12 в 85-ата. Суарес оформи крайното 1:14 с нова двойка голове в 86-ата и в 89-ата минута, с което сметката му за Аякс набъбна на цели 30 гола от началото на сезона.

Тагове:   бие,