04.03.2010 09:19 - Уелс, Швейцария и Черна гора също губят в контролите си
Прочетен: 646 Коментари: 0 Гласове:
0

image

Нашите съперници в квалификационната група за Евро 2012 също като нас претърпяха поражение в приятелските срещи

Черна гора загуби гостуването си на Македония с 1:2. Головете за победителите реализираха Ачо Стойковски в 29-ата минута и звездата Горан Пандев три минути по-късно. Баша намали в 61-ата, но за повече западните ни съседи нямаха сили и възможности. За Македония защитникът на ЦСКА Игор Митрески игра едно полувреме с капитанската лента.

Уругвай тресна Швейцария на „AFG Арена“ пред 12 500 зрители с 3:1. Гьокан Инлер изведе „кръстоносците“ напред с гол в 28-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Марко Щелер. Диего Форлан изравни обаче в 34-ата минута, възползвайки се от центриране на Алваро Перейра. В 49-ата Луис Суарес даде преднина на гостите, а три минути преди края на редовното време резервата Единсон Роберто Гомес Кавани оформи крайни резултат.

Тагове:   Швейцария,   гора,